Rękawice reklamowe

Rękawice reklamowe z pianki


Zależy Wam na skutecznej reklamie podczas imprez sportowych? Chcecie poprzez zabawę zaintrygować oraz zaciekawić odbiorców? Przygotowaliśmy dla Was doskonałe rozwiązanie, które w skuteczny sposób pomoże kreować pożądany wizerunek marki! Tym rozwiązanie są rękawice reklamowe, które z pewnością niejednokrotnie widzieliście w czasie największych imprez sportowych takich jak no zawody w skokach narciarskich.


Rękawice reklamowe to fenomen w dziedzinie materiałów reklamowych. Rozwiązanie, które sprawia, że odbiorcy sami rozpowszechniają wizerunek marki poprzez żywiołowe korzystanie z tego rekwizytu. Wykorzystują one naturalną potrzebę kibiców do aktywnego dopingu podczas meczu. Dzięki nim można skutecznie reklamować własne produkty oraz markę. Warto wykorzystać ich potencjał i uwzględnić je w swojej strategi komunikacji marketingowej.


Występując w roli producenta materiałów reklamowych, możemy zaoferować rękawice reklamowe najwyższej jakości w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Proponujemy rękawice w kształcie wielkiej dłoni o wymiarach 45x40cm. W jej środkowej części przewidziane jest miejsce na logo nanoszone metodą sitodruku. Najwyższa jakość wykorzystanych materiałów sprawia, że nasze rękawice wyróżniają się na tle konkurencyjnych produktów. Delikatne dla ludzkiej skóry, a jednocześnie niezwykle wytrzymałe. Z pewnością spełnią swoją funkcję nawet w czasie najbardziej żywiołowego dopingu. To skuteczny i niezawodny nośnik reklamy, którego polecamy wszystkim naszym Klientom. Z pewnością nie pożałujecie inwestycji w nasze rękawice reklamowe.