Listwy cenowe - shelflinery

Listwy cenowe - shelflinery


Osoby odwiedzające Twój sklep z pewnością zwracają swoją uwagę nie tylko na jakość Twoich produktów, ale również sposób ich ekspozycji. Nie jest tajemnicą, że towar, który rzuca się w oczy jest chętniej kupowany, dlatego każdy sprzedawca powinien pamiętać, aby jego punkt handlowy był miejscem wygodnym dla konsumenta, w którym znalezienie odpowiednich produktów oraz cen nie stanowi większego wyzwania. W tym zadaniu pomogą Ci shelflinery, listwy półkowe oraz cenowe samoprzylepne, które w naszej opinii są niezbędnym elementem wyposażenia, który powinien znajdować się w każdym sklepie.


Listwy reklamowe-shelflinery są niezbędne do skutecznej i estetycznej prezentacji na półce w punkcie sprzedaży. Są to wyroby z dwustronną taśmą klejącą wykonywane z polistyrenu, PCV, plexi lub PET. Grafika nanoszona jest offsetem bezpośrednio na tworzywie, sitodrukiem lub zwłaszcza w przypadku małych serii naklejana. Aplikacje złote i srebrne nanosimy hotprintem. Dostępnych jest kilka profili gięcia w zależności od przeznaczenia. Wymiary oraz kształty dostosowane są do potrzeb Klienta. Nasza firma występuje w roli producenta, dlatego wszystkim naszym Klientom możemy zagwarantować cenówki sklepowe oraz listwy półkowe najwyższej jakości w bardzo atrakcyjnej cenie. Z pewnością nie znajdziecie atrakcyjniejszej oferty na shelflinery!


Wszystkie zainteresowane podmioty serdecznie zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy. Podstawowe profile gięcia oraz szczegółowe informacje dotyczące listw cenowych przedstawiamy poniżej.


Profile Gięcia

Listwy pojedynczo gięte:

listwa gięta po kątem prostym bez elementów wystających

listwa kąt prosty

listwa gięta po kątem prostym z elementami wystającymi

listwa gięta pod kątem prostym

Listwy podwójnie gięte

listwa podwójnie gięta z elementami wystającymi

listwa gieta podwójnie

listwa podwójnie gięta bez elementów wystających

listwa podwójnie gięta bez elementów wystających

Listwy bezbarwne

listwa bezbarwna do wsuwania grafiki lub ceny na pasku papieru

listwa bezbarwna

listwa z bezbarwnego tworzywa z nadrukiem i cenówką

listwa z nadrukiem i cenówką