Termoformowane druki 3D

POSy wypukłe: Termoformowane druki 3D


Termoformowanie to nowoczesna metoda umożliwiająca uzyskanie przestrzennych efektów w drukowanych materiałach reklamowych takich jak plakaty, listwy półkowe, woblery itp. To metoda, która z każdym rokiem cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród podmiotów przygotowujących nośniki reklamy zewnętrznej.


Dzięki tej technice z płaszczyzny możemy wydobyć dowolne logo, kształt lub całe zdjęcie produktu nawet na wysokość 20-30 mm. To druki wypukłe, które są doskonałym nośnikiem reklamy, dlatego warto zapoznać się z ich wszystkimi zaletami. Druki 3D nie tylko wzbudzają dodatkowe zainteresowanie Klientów, gdyż tego typu materiałów nie ma zbyt dużo na rynku i znacznie wyróżniają się od powszechnie stosowanych płaskich środków komunikacji BTL, ale również cechują się doskonałym odzwierciedleniem projektu bazowego. To rozwiązanie, które docenią nawet najbardziej wymagające osoby.


Twój biznes w swoich działaniach marketingowych również może wykorzystać potencjał, jaki oferują termoformowane druki 3D. Pomoże Ci w tym nasza firma, która jest jednym z liderów specjalizujących się w tej dziedzinie. Wieloletnie doświadczenie w branży reklamowej, profesjonalni operatorzy oraz przygotowanie technologiczne pozwalają nam świadczyć usługę na najwyższym poziomie. Dysponujemy nowoczesnymi urządzeniami, które zapewniają wierne i powtarzalne zyskiwanie oczekiwanych efektów 3D. Szybko i skutecznie tworzymy druki wypukłe na wielu różnorodnych powierzchniach. Wszystkie zainteresowane firmy, podmioty oraz osoby zapraszamy do współpracy.